Jak pracujeme

Konzultace

Na základě zaslané poptávky spolupráce vás budeme kontaktovat e-mailem či telefonicky, abychom si udělali detailnější představu o projektu.

Vždy je lepší, když můžeme konkrétní místo vidět i naživo. Proto vám také navrhneme schůzku ideálně přímo v prostoru, jehož design chcete svěřit do našich rukou.

Místo si pečlivě zaměříme a nafotíme pro získání nezbytných podkladů k dalšímu zpracování a vizualizaci. Během konzultace také probereme představu ceny za naše služby.

Podklady

Půdorys domu či bytu nám pomůže zorientovat se v prostoru a poskytne potřebné rozměry pro návrh a vizualizaci.

Pokud ho nemáte k dispozici, prostor rádi sami zaměříme, abychom získali všechny důležité informace. Pro lepší představu uvítáme také fotky.

Vizualizace

Naším výstupem bude vizualizace prostoru ve 2D a 3D návrhu. Tento prvotní podklad vám pomůže představit si prostor v nové podobě.

V návrhu klademe důraz na rozložení, použité materiály, barevnou kompozici a výběr dekorací.

Návrhy obdržíte e-mailem a následně je společně zkonzultujeme osobně či telefonicky. Dokud nebudete s podobou prostoru naprosto spokojení, naše práce nekončí.

Realizace

Nyní je čas finální návrh přivést k životu. V této fázi probíhají stavební úpravy, poptáváme nábytek, vybíráme materiály, barvy a dekorace. Z návrhu v počítači vytvoříme váš opravdový vysněný domov.

K dispozici máme spolehlivé zedníky, obkladače, elektrikáře, instalatéry a další pracovníky, takže je nemusíte hledat a ani si dělat starosti s výběrem dodavatele.

Cenovou nabídku na tyto služby společně samozřejmě zkonzultujeme ještě před zahájením realizace.